Hakkımızda

 

 

   

ONRLAR Ticaret Limited Şirketi 1926 yılında Fehmi Onur tarafından "Fehmi Onur Müessesesi" ile ticari hayatına başlamıştır. 1972 yılına kadar bu isimle devam eden firmamız, 1972 yılından sonra unvan değişikliği yaparak ONURLAR KOLL. ŞTİ. ardında 2011 yılında ONURLAR Ticaret Limited Şirketi adı altında ticari hayatını sürdürmektedir.

Fehmi Onur Müessesesi, 40 m² lik bir mağzada; kaşar peyniri, beyaz peynir, arpa, buğday, mısır, fındık, fındık çuvalı gibi ürünlerin satışlarını yaparak faaliyet gösteriyordu. O yıllarda firmamız bünyesinde çalışan personelimiz sadece 3 kişiydi. Bu kişiler Rüstem Onur, Celal Onur ve Kemal Onur'du. 1985 yılına kadar devam eden bu üçlü ortaklık, 1985 yılında Celal Onur'un, 2014 yılında Kemal Onur'un ortaklıktan ayrılmasıyla üçüncü kuşak Rüstem Onur'un oğulları Nusret Onur ve Rahmi Fehmi Onur ikili ortaklığında hizmet üretmeye devam etmektedir.

Şirketimiz, 1977 yılında ticari anlamda ilk ciddi atağını gerçekleştirerek PINAR Süt ürünlerinin bayiliğini almıştır. Daha sonra ürün yelpazesini genişletmek için başka firmalarla da çalışmaya başlamıştır.

 Hiçbir koşulda kaliteden ödün vermeden, kaliteli ürünler ve hizmet sunmak, her faaliyette iş ahlakını ön planda tutmak, bayii ve tedarikçilerin beklentilerine karşı duyarlı olmak, .alışanların mensubu olmaktan gurur duyduğu bir şirket olmak, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek temel prensiplerimiz olmuştur ve bu prensipler ONURLAR Ticaret Limited Şirketi'ni bugün 10.000 m² alan üzerinde 3.000 m²'lik kapalı alanı ve 100 kişinin üzerinde oluşan ekibi ile hizmet veren sektörlerin ileri gelen kuruluşları arasında olmasını vazgeçilmez kılmıştır.