Üye olmak ücretli midir?

Odukkan.net üyeliğimiz ücretsizdir.
Sipariş verebilmek, indirim, kampanyalardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

odukkan.net'den yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından sistemimiz üye olmayanlara alışveriş imkanı sağlamamaktadır.

Alışveriş Sepeti nedir?

odukkan.net'e giriş yapıldıktan sonra, satın almak istediğiniz ve seçmiş olduğunuz ürünleri bir arada görebileceğiniz size özel alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinizde yer alan ürünlere yeni eklemeler yada çıkarmalar yapabilir, sipariş adetlerinizi değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız veya internet tarayıcınızı kapatmanız durumunda bile saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

odukkan.net'den  kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Eğer havale ile ödeme yapacaksanız havale bildirim formu kısmından gerekli bilgileri doldurup gönder demeniz gerekmektedir. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır.

Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanya yada kategori görselinin üzerinde belirtilen sürelerde gönderim sağlanır, ortalama 1 ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.Gönderim alanlarınız nereleridir?

Ürünlerinizi Trabzon ve Gümüşhane illerindeki bütün perakende müşterimize gönderebilmekteyiz.

 


odukkan.net'den aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

odukkan.net üzerinden iade taleplerim bölümünden iade talebi oluşturarak iade talebini gerçekleştirebilirsiniz.


Ürün defolu çıkarsa ne yapmalıyım?

 

odukkan.net üzerinden iade taleplerim bölümünden iade talebi oluşturarak ürün defosu hakkındaki bilgiyi notlar bölümüne yazınız.